Vyhledávání

HOSPODA

● Hospoda je z hlediska herního postupu nejvýznamnějším místem ve hře. Dostáváte zde úkoly, za jejichž splnění získáte různé odměny.

● Můžete zde získat:  zlaťáky ,  zkušenosti houbičky , obyčejné i epické předměty, ovocenetrpělivé hodiny  či klíče od podzemí.

● Epické předměty lze nacházet od úrovně 50.

● Za každý úkol získáte navíc 10 bodů věhlasu.

● Při speciálních událostech zde můžete získat také suroviny do pevnosti (dřevo kámen ) a podsvětí (duše ), či materiál ke kováři (železo , krystaly ). Při těchto událostech je v hospodě také speciální výzdoba.

● Zadavač vám vždy nabídne 3 úkoly, z nichž si můžete vybrat jeden. Po dokončení úkolu dostanete na výběr opět 3 nové.

    

● Za první úkol dne vždy dostanete 1 . Houbičky můžete získat i z dalších úkolů, ale o tom už rozhoduje náhoda.

● Úkoly trvají 5, 10, 15 nebo 20 minut (tato doba se dá zkrátit pronajmutím jezdeckého zvířete).

● Pokud u sebe máte netrpělivé hodiny zrádných písků , můžete úkol přeskočit bez čekání. V čase od 23:00 do 0:00 lze úkoly přeskakovat také pomocí houbiček .

● Každý úkol spotřebuje touhu po dobrodružství. Na každý den máte k dispozici 100 bodů. Ukazatel zbývající touhy je zobrazen ve spodní části obrazovky.

● Spotřeba touhy závisí na délce úkolu (1 minuta = 1 bod), pokud tedy přijmete úkol, který trvá 10 minut, spotřebujete 10 bodů touhy po dobrodružství.

● Touhu po dobrodružství můžete doplnit vypitím piva. U barmana si můžete koupit 1 pivo za 1 . Každé pivo přidává 20 bodů touhy po dobrodružství.

   

● Za den můžete vypít maximálně 10 piv, což dohromady i se základní touhou dělá 300 bodů za den.

● Po tom, co se vám zpřístupní čarodějnice (úroveň 66), můžete každý den vypít o jedno pivo více (max. 11), a k dispozici je tedy až 320 bodů touhy po dobrodružství.

● V temném koutu hospody sedí skořápkář. Ten vám umožňuje zahrát si s ním hazardní hry (kelímky nebo kostky).

   

● V hospodě najdete také tajemnou toaletu. Ta se nachází v horní části hospody a zpřístupní se pomocí klíče, který lze získat od úrovně 100.

● Další postavou v hospodě je stráž městské hlídky. Kliknutím na něj si můžete nastavit hlídku na 110 hodin a vydělat tak nějaké zlaťáky. Když máte nastavenou hlídku, nemůžete plnit úkoly v hospodě a stejně tak naopak.

   

● Čas od času se může v hospodě objevit létající bedna, která po shlédnutí reklamy dává mince štěstí, které můžete použít k roztočení kola štěstí u Dr. Abawuwu zdarma.

● Kromě klasických úkolů se v hospodě občas objeví speciální červené úkoly, které dávají lepší odměny, ale protivník je silnější.
 


Webové stránky zdarma

Nepřihlášený